Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Technik Innowacyjnych EMAG

EMAG objął patronat nad konferencją Summit EOIF GigaCon 2018

Konferencja Summit EOIF GigaCon 2018 – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie

summit 2

Miło nam poinformować, że Instytut Technik Innowacyjnych EMAG objął honorowy patronat nad konferencją Summit EOIF GigaCon 2018 – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie, która odbędzie się w dniach 25-26 lipca 2018 r. na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Ta wyjątkowa 2-dniowa konferencja poświęcona jest technologiom usprawniającym zarządzanie, obieg informacji oraz digitalizację i archiwizację dokumentacji. Zachęcamy do udziału wszystkie osoby, które są zainteresowane rozwiązaniami i narzędziami do uproszczenia zarządzania każdym przedsiębiorstwem, bez względu na jego wielkość i branżę.

Uczestnictwo w konferencji zapewni uczestnikom przegląd nowoczesnych dostępnych na rynku rozwiązań w tym zakresie. Będzie to okazja do wysłuchania kilkudziesięciu prelekcji do wyboru prowadzonych przez doświadczonych Ekspertów.
Do grona Wystawców dołączyły już takie firmy jak: WEBCON, Archman, Avaintec, DSA, eDokumenty, BeOne, Komputronik Biznes, Samsung Electronics Polska, Nexpertis, ELO Digital Office, Tecna, EPSON, Astrafox, SkanSerwis, Kodak Alaris i SunCode.

Na uczestników czekać będą również liczne atrakcje, jak pokaz technologii, strefa relaksu, kącik porad RODO oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, aczkolwiek jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja, którą wraz z innymi szczegółami znajdą Państwo na stronie: http://gigacon.org/event/eoif_summit_18