Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Technik Innowacyjnych EMAG
środa, 02 czerwiec 2021

Dotacje na innowacje 2021 - mapa drogowa

Dowiedz się jak zdobyć dotacje na rozwój firmy 2021.

W związku z potrzebą dostosowania przemysłu do nowej rzeczywistości modeli biznesowych i metod zarządzania przemysłem oraz potrzebą pozyskiwania przez przedsiębiorców dotacji na rozwój firmy, Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Technik Innowacyjnych EMAG, oferuje swoje usługi w zakresie przygotowania małych i średnich przedsiębiorstw produkcyjnych, do wdrożenia kompleksowej transformacji w kierunku Przemysłu 4.0 poprzez opracowanie „mapy drogowej".

Usługa polega na opracowaniu przez Sieć Badawczą Łukasiewicz – Instytut Technik Innowacyjnych EMAG „mapy drogowej” jako kluczowego elementu dla realizacji całego projektu transformacji firmy. W ramach świadczonej usługi przdsiębiorca otrzyma sprecyzowany plan zmian, który po wdrożeniu pozwoli przedsiębiorcy na korzystanie z zaawansowanych technologicznie metod, tworząc nowy model biznesowy pozwalający na pełne wykorzystanie potencjału firmy. Profesjonalna „mapa drogowa” otworzy możliwość ubiegania się o dofinansowanie w ramach konkursu „Przemysł 4.0”.

Więcej szczegółów o konkursie przemysł 4.0 znajdziecie Państwo na stronie: https://www.parp.gov.pl/component/grants/grants/przemysl-4-0

Termin składania wniosków: od 28.04.2021 do 30.06.2021
Kwota w programie: 20 mln zł
Kwota max. na grant: 800 tyś., (85% kosztów kwalifikowanych, 15% wkład własny).

Konkurs wyłącznie dla małych i średnich przedsiębiorstw.
Instytuty Łukasiewicza mogą występować jako podwykonawca w projekcie.
Przedsiębiorca chcący uzyskać dotacje na innowacje musi mieć gotową - opracowaną mapę drogową.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o kontakt mailowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Technik Innowacyjnych EMAG gwarantuje najwyższej jakości usługi, co przekłada się na uproszczenie procesu ubiegania się o dofinansowanie przez przedsiębiorców dysponujących „mapą drogową” czyli planem transformacji firmy w kierunku Przemysłu 4.0, opracowaną przez wyspecjalizowaną w tym zakresie instytucję.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.