Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Technik Innowacyjnych EMAG
poniedziałek, 11 grudzień 2023

Ostatni dzień naukowych odkryć. Dziś dobiega końca Śląski Festiwal Nauki z udziałem Łukasiewicz – EMAG

Dzisiaj kończy się 7. edycja trzydniowego Śląskiego Festiwalu Nauki w Katowicach, wydarzenia skupiającego uwagę na fascynujących aspektach nauki.

Podczas tych trzech dni uczestnicy mieli okazję wziąć udział w licznych prezentacjach, warsztatach, pokazach i dyskusjach, eksplorując z bliska różnorodne dziedziny nauki i technologii. Łukasiewicz – EMAG ze swoim stoiskiem gościł uczestników przez wszystkie trzy dni, oferując interaktywne prezentacje, warsztaty oraz inspirujące rozmowy na temat innowacyjnych rozwiązań. W trakcie wydarzenia eksperci z instytutu dzielili się wiedzą z obszaru nowoczesnych technologii, cyberbezpieczeństwa oraz aplikacji AudioMovie, której celem jest zwiększenie dostępności kin dla wszystkich.

Festiwal był doskonałą okazją do spotkania z ciekawymi umysłami, wymiany myśli oraz promocji wiedzy. Wydarzenie inspirowało do poszerzania horyzontów i poszukiwania nowych dróg wiedzy.
Dla Łukasiewicz – EMAG było ogromną przyjemnością być częścią tak znaczącego wydarzenia. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie oraz wszystkim, którzy nas odwiedzili.